Lukey проти AOYUE: хто «гарячіше»?

Два бренди, які захопили ринок Східної Європи, два бренди, які дивують своєю якістю і ціною. У чому їх секрет, і в чому між ними різниця? На ці питання краще всього відповість огляд їх асортименту.

Почнемо з бестселерів. Lukey 852D+, Lukey 702, Lukey 868, AOYUE 906, AOYUE 906C. Їх успіх обгрунтований компактністю, універсальністю, співвідношенням ціна / якість, і можливістю доопрацювання «під себе». Lukey 702, Lukey 868 здавалося б повні аналоги, але вельми відчутною є різниця в ціні. Все тому, що Lukey 868 оснащена нагрівальним елементом японського виробника HAKKO, який відрізняється надійністю і довговічністю. Обидві ці станції починають займати позиції, здавалося, незамінної на робочих столах майстрів Lukey 852D+. Їх переваги: тиха робота фена, зручне регулювання і ергономічний дизайн.

У цьому секторі бренд AOYUE представлений моделями AOYUE 906 і AOYUE 906C. Станції відрізняються більш рівномірною плямою обігріву, точністю температурного режиму, антистатичним виконанням. Як видно вибір лежить на користувачеві, і він повинен вирішити, що для нього краще.

AOYUE представлений і на ринку одноканальних станцій, з мікропроцесорним контролем параметрів: AOYUE 852A+, AOYUE 857A++. Ці моделі позиціонуються як термофени з поліпшеними характеристиками, точним контролем потоку і температури, для більш точних і відповідальних робіт.

AOYUE представлений новим віянням у світі термоповітряних паяльних станцій AOYUE 8032A++. Паяльна станція – знахідка для економії місця на робочому столі. За допомогою тримача вона монтується в потрібне і зручне місце. Всі регулювання знаходяться безпосередньо на фені.

І в сфері дорожчих станцій у AOYUE немає прямих конкурентів. AOYUE 768, AOYUE 908+, AOYUE 738 – вибір вимогливого майстра. Містять в собі всі потрібні функції. Відрізняються підвищеною потужністю, якістю виконання, «розумним управлінням». Теж можна сказати і про станції для безсвинцевого паяння: AOYUE 6031 Sirocco, AOYUE 2738, AOYUE 2702. Той же функціонал, але на підвищених потужностях і температурах. Можуть використовуватися як для звичайного паяння так і для безсвинцевого.

Як ви можете переконається, ці два бренди – кожен у своїй «ваговій» категорії – знайдуть вдячних користувачів, і задовольнять їхні вимоги. Вибір за вами!

Юрій Стахняк, технічний експерт
© 2008, магазин інструментів Masteram

2015-05-13T17:43:53+00:00