Технологічна перевага завдяки інноваціям та досвіду

Категорії продукції

Паяльні станції

Запчастини для паяльного обладнання

Офіційний дистриб’ютор
бренду Lukey

на території України – магазин інструментів та обладнання Masteram. Широкий асортимент оригінальних товарів Lukey напряму від виробника можна придбати з гарантією на сайті masteram.com.ua. Остерігайтесь підробок!

Понад 20 років досвіду
Оптимальне співвідношення ціна-якість
Інноваційні технології

FAQ

Про виробника

Заснований у Гуанчжоу, Китай, у 2001 році, бренд Lukey займається дослідженням, виробництвом та збутом електронних інструментів, обладнання та інструментів для ремонту з особливим акцентом на паяльному обладнанні.

Ставлячи своїм пріоритетом технологічне вдосконалення завдяки постійним інноваціям та розвитку компетенцій, Lukey став одним із провідних виробників та експортерів в електронній промисловості. Бренд досягає стабільно високих стандартів надійності та якості завдяки суворим процедурам контролю якості, а відгуки від дистриб’юторів та клієнтів щодо продукції бренду допомагають Lukey накопичувати необхідний досвід, щоб якомога краще задовольняти та навіть передбачати потреби ринку.

На тлі прискорення темпів розвитку електронної промисловості Lukey постійно вдосконалює свою продукцію. Використовуючи переваги провідних світових брендів, бренд розробив серію термоповітряних паяльних станцій та антиелектростатичного паяльного обладнання для компонентів поверхневого монтажу (SMD). Продукція Lukey, відома своїми експлуатаційними характеристиками, високою якістю і конкурентоспроможною ціною, здобула визнання в галузі та серед фахівців з паяння, а канали дистрибуції бренду охоплюють Південно-Східну Азію, Близький Схід та Європу.

Сьогодні, після понад двох десятиліть у бізнесі, прагнення Lukey постачати продукцію найвищої якості та розбудовувати потужні дистриб’юторські мережі для взаємодії з максимально широким колом потенційних клієнтів залишається настільки ж сильним, як і на початку роботи компанії.

Тут ви знайдете відеоогляди найцікавіших та найпопулярніших приладів Lukey від наших фахівців.

Інші наші проєкти

SIGLENT
GSMServer
Accta
Goot
Uni-T
Всі запчастини
Rigol
Kontakt Chemie
Pro'sKit
LED Solutions
Atten
Прокрутити вгору